Spolehlivá Sex Seznamka Pro Tebe

Z mého škubajícího penisustříkala záplava, jakou jsem v životě nezažil. Chtěl jsem ji. Vraziljsem jazyk až dovnitř a slyšel, jak zasténala. Poprvé v životě jsem cítil v ústech mužskávarlata.

Ta díra byla snad bezedná.

Petr stál vedle a přejíždělsi rukou po břiše. Monika s sebou trhla a otočilase na druhý bok. Normálně ji na služebnícesty nevozil, ale tentokrát udělal nějakou výjimku.Nebyl jsem schopný říct ani slovo.

     Paže, krk, tvář i pevná stehna, kam až jsem stačil dohlédnout, vše bylo pokryto jemnými chloupky, které zářily v ostrém slunečním protisvětle, jako u nedozrálé broskvičky a jen podtrhovaly jemnost její pokožky.
     Nosík se jí zachvěl vzrušením a něžné rty se našpulily v touze jej ochutnat. Něžně růžová barva, lesknoucí se perleťovou vlhkostí, způsobily, že jsem na okamžik přivřel oči.
     A její růžová, která ještě před chvílí tak neúprosně kontrastovala s mým modrým, zmizela v mých rtech a byla drcena touhou ochutnat vše to nové, doposud nepoznané. Sliny, které se v tu chvíli vytvořily v mých ústech a tlačily se mi do krku, jen urychlily mé rozhodnutí a tak jsem jej prudce obnažil.
     Krátký okamžik jsme jen beze slov zírali jeden na druhého, neschopni jakéhokoli pohybu. Byl modrý a slabě se leskl.
      Chtěl jsem rychle říci něco duchaplného, ale obvyklé: „Grrr“ mi nešlo, s plnými ústy vůbec vyslovit.Jeho velikost můj protějšek okamžitě zaujala. Ucítil jsem slabou vůni vanilky, která jen podtrhla mé vzrušení.

seznámení

Příběh plný lásky

„Ukaž nám kundičku!Sem tlustá, hnusná a nemožná.
„Japonská společenská hra,“ řekl jeden z nich. Všechno to bylo tak podivné, že jejím tělem projel chlad, ten vzápětí pominul, jelikož ji stoupla do hlavy radost. Dneska večer, to bude živé. Pusťte mě!To vždycky byla v jeho stínu? “ řekl Leviticus, stále na stejném místě, stále se usmívajíc na to ponižování. “ křičel znovu a znovu, snažil se tak dosáhnout pořádné sexuální úlevy. Smutek ji proudil v žilách jako nejjedovatější jed.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s